مهندسی فوتونیک

مطالب علمی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد فوتونیک

مهندسی فوتونیک

مطالب علمی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد فوتونیک

مهندسی فوتونیک
طبقه بندی موضوعی
نویسندگان

گردهمایی سالانه سیستم های ابعاد پایین 1395

چهارشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۴، ۰۸:۲۰ ب.ظ

پژوهشکده فیزیک کاربردی و ستاره شناسی مطابق سالهای گذشته در نظر دارد  مدرسه پیشرفته سالانه سیستمهای ابعاد پایین را در سال 1395(4و 5 خرداد) در سطح بین المللی و با ناکید بر ویژگیهای نوری و افزاره های اپتوالکترونیکی برگزار نماید. این مدرسه درادامه برگزاری مدرسه های پیشرفته در پژوهشکده است که در زمینه های گرافن و ادوات اپتوالکترونیکی و سیستمهای دوبعدی نوین برگزار شده است. هدف از گردهمایی فراهم آوردن محیطی مناسب به منظور گفتگو و تبادل نظر در زمینه تازه های فیزیک سیستمهای ابعاد پایین است. این مدرسه فرصت مناسبی برای محققین و علاقمندان به ویژه دانش پژوهان جوان و دانشجویان است که با شرکت در آن از سخنرانیهای متخصصین برجسته  خارجی و داخلی در این زمینه بهره برده و به بحث وتبادل نظر بپردازند. همچنین به منظور فراهم نمودن فرصتی برای معرفی کارهای پژوهشی جدید و ارائه نتایج و یافته های پژوهشی تعداد محدودی مقاله جهت ارائه صرفا به صورت پوستر پذیرفته خواهد شد و علاقمندان می توانند تازه ترین یافته های خود را در قالب چکیده یک صفحه ای ارسال نمایند . بعد از انجام مراحل داوری ، بهترین مقالات ارسال شده، جهت ارائه پذیرش خواهند شد(محدودیتی در تعداد چکیده های ارسالی توسط هر شرکت کننده وجود ندارد). از کلیه محققان و علاقمندان جهت شرکت در این گردهمایی دعوت به عمل می آید. 
 مقالات برگزیده ارائه شده بعد از داوری نهایی در شماره ویژه یکی از مجلات داخلی علمی پژوهشی  به چاپ خواهد رسید.
به شرکت کنندگان محترم گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.


۹۴/۰۹/۲۵
المیرا میلانی

نظرات  (۳)

با سلام و احترام ببخشید امکان دارد بفرمایید دروس ترم دوم دانشگاه شهید بهشتی رشته فوتونیک در چه زمانهایی ارائه میگردد؟ با تشکر
با سلام
یه سوال داشتم ،اینکه چگونه می توان به متن کامل پایان نامه های ایرانداک دسترسی پیدا کرد؟اگه راهنمایی بفرمایید خیلی ممنون میشم.
با سپاس
با سلام و احترام و عرض تبریک عید
خانم میلانی رشته بنده فیزیک هست.من امروز با مقاله شما آشنا شدم.در این مورد چند تا سوال دارم.اگه پاسخ بدین خیلی ممنون میشم.اگه مقدوره به بنده ایمیل بزنید.
با تشکر فراوان